Gdańsk Lotnisko McDonald’s 4100 - 4400zł brutto/zmiana popołudniowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Szukasz pracy:
  • wśród ludzi?
  • z elastycznymi godzinami?
  • dającej możliwość awansu?
  • z benefitami poza wypłatą?
Świetnie trafiłeś! Dołącz do Naszego zespołu w Restauracji McDonald's Gdańsk Lotnisko jako pracownik Restauracji.
  • Oferujemy:
    • Stawka 4100-4400zł brutto [po przepracowaniu 168h], po 3 miesiącach pracy stawka 4300-4600zł
    • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
    • 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych
    • umowę o pracę
    • pakiet sportowy OK System/Multisport
    • ubezpieczenie grupowe
    • ofertę rabatową dla pracowników
    • elastyczny grafik dla osób uczących się
    • możliwość szybkiego rozwoju
    • pełen zakres szkoleń

Od Ciebie oczekujemy:
  • otwartości i chęci uczenia się
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • naturalnego, bezpośredniego kontaktu z Naszymi Gośćmi
  • umiejętności komunikacji w zespole

  • Twoje zadania:
    • przygotowanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
    • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej
    • kompletowanie i wydawanie zamówień
    • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
    • prace porządkowe w kuchni i na terenie restauracji
    • praca w godzinach 12:00-21:00 (w razie potrzeb możliwość dostosowania godzin pracy)
  Oferta skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich. Więcej informacji uzyskasz u:
Kierownika Restauracji McDonald's Gdańsk Lotnisko oraz Menadżera ds. Personalnych pod numerem telefonu: +48 [ukryte]

Aktualizacja: 30.01.2023