Ogłoszenie nieaktualne

Grafik

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Animacja komputerowa,
Grafika,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Obowiązki:
  • Projektowanie materiałów reklamowych (m.in. ulotki, broszury, banery, reklamy do prasy, rollupy, plakaty, elementy identyfikacji wizualnej)
  • Tworzenie prostych stron www
  • Przygotowywanie grafik do social media,
  • Tworzenie infografik,
  • Przygotowywanie grafik, zdjęć do prezentacji firmowych i artykułów do prasy
  • Projektowanie różnych form ekspozycji produktów - m.in. tablic prezentacyjnych, walizek szkoleniowych (współpraca z Działem Technicznym),
  • Brandowanie gadżetów, oklejanych samochodów
  • Przygotowywanie projektów graficznych wyposażenia biur

Czego oczekujemy :
  • Biegłej znajomości obsługi programów Adobe CC lub Corel
  • Podstawowa znajomość PHP i HTML
  • Umiejętności projektowania materiałów do druku, jak i na potrzeby Internetu,
  • Umiejętności rysowania techniką wektorową,
  • Wyczucia estetyki na wysokim poziomie,
  • Kreatywnego myślenia, wykazywania inicjatywy,
  • Zaangażowania i terminowości,
  • Komunikatywności,
  • Wysokiej kultury osobistej.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Umiejętność robienia zdjęć produktowych i okolicznościowych,
Oferujemy:
  • Nienormowany czas pracy,
  • Pełną swobodę przy realizacji projektów,
  • Pracę w przyjaznym środowisku i zgranym zespole
Informacje o firmie
WAŻNE: Prosimy o przesłanie wraz z aplikacją portfolio zawierające prace związane z zakresem ogłoszenia z dopiskiem "grafik"

Aktualizacja: 06.02.2024