Grafik, Webmaster w sklepie internetowym

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • Wprowadzanie i edycja produktów w sklepie internetowym: tworzenie opisów w oparciu o materiały producentów, aktualizacja oferty
  • tworzenie szablonów HTML/CSS pod opisy produktów
  • edycja kodu HTML/CSS sklepu w celu przystosowywania go do nowych pomysłów
  • projektowanie grafik i bannerów na stronę sklepu, do kampanii reklamowych, do social media (facebook, blog)
  • tworzenie ciekawych tekstów na bloga
  • tłumaczenie podstawowych opisów produktów z anglojęzycznych stron producentów
Wymagania:
  • znajomość oprogramowania Adobe: Photoshop, InDesign, Dreamweaver lub podobnych na poziomie umożliwiającym wykonywanie powierzonych zadań
  • znajomość aktualnych zasad języka HTML/CSS, umiejętność odnajdywania się w gotowym kodzie strony
  • zmysł artystyczny, kreatywność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • język angielski – umożliwiający czytanie dokumentacji technicznych, tłumaczenie opisów produktów ze stron producentów
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obowiązkowości, zaangażowania i dyspozycyjności
Dodatkowe atuty:
  • orientacja w systemie Apple MacOS
  • znajomość systemu sklepu internetowego KQS
Oferujemy:
  • pracę w pozytywnej, kameralnej atmosferze w biurze typu „open-space”
  • atrakcyjne zarobki, system premiowy, elastyczność
  • stałą pracę od poniedziałku do piątku
  • pełną umowę o pracę
Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, portfolio z własnymi pracami oraz list motywacyjny z oczekiwaniami finansowymi netto na adres:  [ukryte]
Przesłane aplikacje będziemy rozpatrywać na bieżąco. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 25.04.2023