Ogłoszenie nieaktualne

Handlowiec - Sprzedawca

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

 Zatrudnię osobę na stanowisko  Handlowiec  Sprzedawca
Zakres obowiązków:
bezpośrednia sprzedaż produktów branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej , przygotowywanie ofert i   negocjacji  handlowych.
Nasze wymagania :
mile widziane doświadczenie w branży grzewczej , instalacyjnej  sanitarnej,
doświadczenie w sprzedaży
znajomość rynku lokalnego; bardzo dobra organizacja pracy .

Informacje o firmie
Firma Handlowa Fila ,jest na rynku 30 lat
Zajmujemy się dystrybucją produktów w zakresie grzewczej , instalacyjnej i sanitarnej .
W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy pracownika na stanowisko
Handlowiec.

Aktualizacja: 08.01.2024