Hydraulik/ Monter instalacji c.o.- Pruszcz Gdański, dobry dojazd z GD.

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wykonawcy budowlani,
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy do pracy hydraulika/ montera pomp ciepła.
Wymagania:
  • doświadczenie jako instalator instalacji c.o.
  • prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie w wykonywane zadanie
Obowiązki:
  • Montaż pomp ciepła oraz instalacji c.o. w budownictwie indywidulanym
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • Wsparcie, narzędzia i zaplecze techniczne
  • możliwość rozwoju i poszerzanie kompetencji, szkolenie
  • Umowę o pracę/pełny etat
O nas:
Jesteśmy firmą z 30 letnią historią i doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem instalacji grzewczych i sanitarnych.
Stawka zależna od doświadczenia i umiejętności.
Zainteresowanych proszę o wysłanie CV, za pomocą portalu lub na podany adres email.

Aktualizacja: 12.05.2023