Inspektor TUN w branży budowlanej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Główne zadania:
  • opracowywanie specyfikacji technicznych, opisów przedmiotu zamówienia, kosztorysów inwestorskich, dla realizowanych  zadań remontowych;
  • opiniowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, programów inwestycji,
  • nadzór nad wykonywanymi przeglądami stanu technicznego nieruchomości zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane;
  • wykonywanie zadań zmierzających do utrzymania nieruchomości w należytym stanie technicznym zgodnie z wymogami prawa.
Informacje o firmie
Wymagania:
  • uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej;
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o wpisie do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • znajomość przepisów Ustawy Prawo Budowlane oraz wydanych do nich rozporządzeń,
  • znajomość zasad procesu budowlanego oraz zasad kosztorysowania robót w programie NORMA PRO,
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole;
  • zaangażowanie;

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę ;
  • wynagrodzenie – od 6.100,00 zł - 6.500,00 brutto
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • benefity z Funduszu Socjalnego (m.in. „Wczasy pod Gruszą”, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, bony)
CV można składać :
· listownie na adres: Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Gdyni ul. Jana Kolna 8b
w wersji elektronicznej na adres e-mail: [ukryte]

Aktualizacja: 11.10.2023