Instalator sieci telekomunikacyjnej / światłowodowej

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3700 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Pracownicy budowlani,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Opis
Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu, nowoczesną telewizję HD IPTV oraz cyfrowe usługi głosowe w oparciu o łącza światłowodowe, radiowe i miedziane Ethernet i światłowodowe

Obowiązki i zadania :

 - montaż i prowadzenie koryt i rurek PCV w obiektach wielorodzinnych.
 - budowa przyłączy światłowodowych
 - prace przy budowie ziemnej kanalizacji teletechnicznej.
 - zaciąganie kabli światłowodowych do kanalizacji

 - montaż muf światłowodowych, przełącznic i innych elementów sieci.
 - wykonywanie instalacji abonenckich.
 - konfiguracja routerów i urządzeń sieciowych
 - ewidencjonowanie wykonanych prac w systemie zarządzania

 Wymagamy:

 - umiejętności pracy w zespole i dyspozycyjności.
 - sumienności, uporządkowanie i skuteczność w działaniu.
 - prawo jazdy kat. B

  Mile widziane:

 - znajomość technologii sieci kablowych i radiowych.
 - obsługa spawarki światłowodowej
 - znajomość rysunków technicznych i umiejętność czytania projektów przyłączy
  Oferujemy:
 - rozwój zawodowy i osobisty
 - urozmaicony zakres projektów, ciekawe wyzwania, zdobycie bogatego doświadczenia
 - dostęp do najnowszych technologii
 - dobrą atmosferę pracy
 - satysfakcję finansową

 Prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem na adres e-mail [ukryte]
 Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:
Informacje o firmie
Aplikacje można wysyłać na adres mail: [ukryte]  w tytule wpisując numer referencyjny aplikacja na stanowisko   . Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 04.01.2024