Inżynier Budowy

Deweloper: Bauhaus
Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

miejsce wykonywania pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska:
  • Kontrolowanie zgodności przebiegu robót z harmonogramem budowy,
  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót budowlanych,
  • Prowadzenie rozliczeń materiałowych, finansowych wykonywanych robót
  • Zarządzanie oraz współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót;
  • Nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej oraz innych dokumentów budowy

Oczekiwania/wymagania:
  • Wykształcenie techniczne budowlane
  • Samodzielność działania
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość oprogramowania AutoCad i MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o mocnej pozycji na rynku
  • Możliwość udziału w realizacji najciekawszych i największych projektów w Polsce północnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Opieka medyczna
Informacje o firmie
Głównym przedmiotem działalności BAUHAUS jest kompleksowe wykonawstwo konstrukcji budynków kubaturowych począwszy od zaprojektowania, poprzez wykopy z ich zabezpieczeniem i odwodnieniem, poprzez wykonanie konstrukcji wraz z zadaszeniem. Czasami realizujemy także w charakterze generalnego wykonawcy. Prowadzimy inwestycje budowlane w województwie pomorskim i województwach ościennych. W ciągu 20 lat istnienia na rynku, BAUHAUS uczestniczył w realizacji ponad 700 obiektów, zapewniając swoim Zleceniodawcom należytą jakość i terminowość. Firma posiada uznanie inwestorów i specjalistów z branży. Na liście naszych realizacji znajdują się nowoczesne biurowce (np. Alchemia, Lotos), osiedla mieszkaniowe (np. Neptun Park, Garnizon) – w tym wieżowce (np. 5 x Albatros Przymorze), hotele (np. Sheraton Sopot, Hotel SOPOT) centra handlowo-usługowe, dworzec promowy, szkoły, obiekty sakralne, fabryki, instalacje przemysłowe i inne. Gorąco polecamy pracę w naszym rozwijającym się zespole fachowców.

Aktualizacja: 09.04.2024