Inżynier Serwisu Hydrauliki Siłowej i Produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • koordynacja prac serwisu i produkcji
  • udział i organizacja wyjazdów serwisowych
  • przygotowywanie kosztorysów napraw oraz ich zasadności
  • wsparcie działań operacyjnych serwisu i produkcji
  • udział w projektach technicznych
  • aktywne wsparcie przełożonych w realizacji i organizacji bieżących zadań
  • współpraca z innymi działami firmy
CZEGO OCZEKUJEMY
  • praktyczna znajomość zagadnień hydrauliki siłowej (znajomość produktów Danfoss Power Solutions będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technicznego języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • mobilność (wyjazdy służbowe, również zagraniczne)
CO OFERUJEMY
  • umowa o pracę
  • motywujący system premiowy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia w kraju i za granicą
BENEFITY:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatny kurs jęz. angielskiego
  • program MultiSport Benefit
  • darmowy wstęp na siłownię na terenie firmy
  • bezpłatne zajęcia z trenerem personalnym
  • pakiet świadczeń ZFŚS

Przesłanie aplikacji o pracę wraz z załącznikami jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez okres 3 miesięcy licząc od dnia zakończenia aktualnej rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan brać udział w przyszłych rekrutacjach, do aplikacji proszę dołączyć klauzulę o następującej treści: "Działając na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 6 miesięcy licząc od zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję (tj. łącznie do 9 miesięcy)."

Aktualizacja: 05.03.2024