Inżynier branży sanitarnej, budowlanej/ Praca dla studentów

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Firma HADM Plus Hanna Gramatowska zatrudni pracownika na stanowisko Inżynier branży sanitarnej/budowlanej- praca dla Studenta.

O nas:
               Specjalizujemy się w remontach, przebudowach i modernizacjach obiektów kubaturowych. W naszej działalności skupiamy się na inwestycjach publicznych, zwłaszcza na robotach budowlanych przy obiektach biurowych i oświaty. Prace realizujemy kompleksowo jako Generalny Wykonawca. Działamy głównie na terenie Trójmiasta.
Twój zakres obowiązków:
- wspieranie kierownika budowy przy procesach technologicznych,
- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
- analizowanie i kompletowanie dokumentacji przetargowych,
Nasze wymagania:
- student kier. Inżyniera Środowiska lub Budownictwo,
- prawo jady kat. B
- znajomość programów branżowych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- niezbędne narzędzia pracy,
- zbieranie praktyki zawodowej w kierunku uprawnień budowlanych.
- ewentualny dojazd z miejscowości Starogard Gdański lub Elbląg
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] .

Aktualizacja: 24.04.2023