Ogłoszenie nieaktualne

Java Software Engineer

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
13000 - 16000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Dla naszego Partnera poszukujemy inżynierów oprogramowania, którzy będą rozwijać systemy bankowe. Jeśli interesują się Cię mikroserwisy oraz ekosystem Spring oraz chcesz mieć wsparcie doświadczonych specjalistów, zapraszamy do naszego zespołu!   Informacje o ofercie:
  • Branża: Bankowość
  • Siedziba firmy: Kraków, Warszawa, Gdańsk
  • Obszar projektu: Rozwój i utrzymanie aplikacji bankowości internetowej i mobilnej opartych na mikroserwisach
  • Praca zdalna: 60% - 8 dni w biurze na miesiąc
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B1
  • Metodologia: Agile
  • Tech stack: Java 11+, Spring Framework, ElasticSearch, Oracle, ActiveMQ, Kafka, REST/SOAP, Git, Jenkins, Maven, Kubernetes, Cloud Netflix, IntelliJ IDEA, Jira, Confluence, Linux
  • Budżet: 13 - 16k brutto na umowę o pracę
  Zakres obowiązków:
  • Implementacja rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową
  • Rozwój systemu do przechowywania i przetwarzania dużych ilości danych w oparciu o technologię ElasticSearch
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi i architektami
  • Opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań
  • 90% rozwój, 10% utrzymanie

Czego oczekujemy:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu
  • Znajomości podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych
  • Wiedzy z zakresu technologii internetowych
  • Otwartości, chęci uczenia i pracy w Scrum
  Znajomość poniższych technologii będzie atutem:
  • Kubernetes
  • Spring Cloud Netflix
  • Kafka

Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami we współpracy z ekspertami z zakresu IT
  • Aktywny udział w projektach i realny wpływ na wdrażane rozwiązania
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Programy zniżkowe i lojalnościowe

Aktualizacja: 26.02.2023