Ogłoszenie nieaktualne

Junior/Mid Java Developer

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura,
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Java i Java EE w zakresie EJB, JPA, JSF
  • dobra znajomość SQL, JS
  • mile widziana znajomość CSS / Sass, Git, Selenium, PrimeFaces
  • minimum 2 letnie doświadczenie w technologii JAVA (niekoniecznie komercyjne)
Obowiązki:
  • Praca przy tworzeniu nowej wersji i modułów systemu CRM Vision - więcej informacji i demo: https://crmvision.pl
  • Ulepszanie usability lub wydajności systemu (w zależności od preferencji)
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy - praca w dowolnych godzinach pon-pt między 7 a 20, na pełny etat, część etatu lub w formie praktyki/stażu
  • możliwa częściowa praca zdalna
  • stabilność firmy i procesu wdrożenia - gwarantujemy brak nadgodzin, nawet podczas production deployment
  • niekorporacyjną, przyjazną atmosferę - zgrany, niewielki zespół, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • innowacyjne przedsięwzięcia - np. integracje z telefonami VoIP i z platformami wymiany danych, wersja mobilna, API
  • nowoczesne narzędzia pracy i środowiska np. GIT, JIRA, Confluence, BitBucket, Bamboo, Glassfish, Selenium, IntelliJ IDEA, Netbeans
  • możliwości rozwoju - refundacja samodzielnie wybranych szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie - już od początku współpracy
  • doskonałą lokalizację biura - dobrze skomunikowana, zaplecze sprzyjające dojazdom na rowerze (prysznice, parking rowerowy)
Informacje o firmie
Firma YourVision - IT Solutions jest jednym głównych dostawców oprogramowania klasy Cloud CRM w Polsce. Wiodącym produktem firmy jest autorski system CRM Vision, oferowany w nowoczesnym modelu SaaS (Software as a Service).

Firmę tworzy młody, energiczny zespół, z głową pełną pomysłów, fachem w ręku i pasją do programowania. Jeśli znasz technologię JEE i masz tę pasję, to doskonale pasujesz do naszego zespołu.

Aktualizacja: 11.05.2023