Ogłoszenie nieaktualne

Kasjer/Sprzedawca

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Zakres obowiązków:
  • obsługa kasy fiskalnej (mile widziane doświadczenie)
  • prowadzenie raportów kasowych

Czego oczekujemy:
  • komunikatywności
  • zaangażowania
  • otwartości oraz chęci do pracy

Co oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na 1/4 lub 1/2 etatu
  • elastyczny grafik
  • dodatek za godziny weekendowe
  • pakiet benefitów

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 75, 00-833 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53- 413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod@gigroup.com lub poprzez adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53- 413 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. 'Rozporządzenie RODO' w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aktualizacja: 17.04.2023