Ogłoszenie nieaktualne

Kelner / Kelnerka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

                              Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                         Kelner /-ka
                                         Miejsce pracy: Sopot, Hotel Villa Baltica***

ZAKRES ZADAŃ:
-Bieżącą obsługę gości w restauracji hotelowej,
-Obsługę konferencji oraz uroczystości okolicznościowych,
-Dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji.

NASZE OCZEKIWANIA:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Umiejętność budowania relacji z Gośćmi
-Samodzielność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie,
-Znajomość języka angielskiego
-Mile widziana znajomość systemu POS
-Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, w weekendy, święta

CO OFERUJEMY:
-Możliwość rozwoju,
-Zdobycie doświadczenia w Hotelu Villa Baltica***
-Ciekawą pracę pełną wyzwań,
-Szkolenia w zakresie obsługi gości, przyrządzania napojów

Spółka KFT zaprasza do wysłania CV na adres: [ukryte] z dopiskiem "Kelnerka / Kelner CV"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej.

Aktualizacja: 18.09.2023