Ogłoszenie nieaktualne

Kelner / praca na sezon

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy Pracowników do butikowego My Story Sopot Apartments

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Obsługa śniadań, baru, wydawanie lunchu,
  • Zapewnienie wysokiej satysfakcji Gości z obsługi w obiekcie, odpowiedzialność za zachowanie najwyższego standardu usług
  • Przygotowanie codzienne stanowiska pracy
  • Dbałość o czystość i powierzony sprzęt
NASZE WYMAGANIA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność, dyspozycyjność
  • Znajomość systemów operacyjnych gastronomii mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego w mowie
  • Wysoka kultura osobista, sumienność, uczciwość
  • Umiejętność pracy zespołowej i zdolność do pracy pełnej wyzwań
OFERUJEMY
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie
  • Zmiany 7-15; 15-23
  • Elastyczny grafik
W odpowiedzi na ogłoszenie, proszę podać w tytule maila stanowisko, na które wpływa aplikacja.

Aktualizacja: 04.05.2023