Ogłoszenie nieaktualne

Kelner

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista

Restauracja Kulinarny Motyw, położona w sercu Sopotu poszukuje osoby na stanowisko Kelner, która wraz z zespołem stworzy niezapomniane dla Gości miejsce na mapie Trójmiasta!

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o prace,
Elastyczny grafik pracy
Posiłki pracownicze
Szkolenia i organizowane degustacje wina
Dofinansowanie do ubioru pracowniczego

Wymagamy:
Lojalności, sumienności i uczciwości
Otwartości i pozytywnego nastawienia
Samodzielności i odwagi w podejmowaniu decyzji pod wpływem stresu
Doświadczenia na stanowisku kelnera/ki lub związanym z obsługą gościa
Podstawowej wiedzy o winie i alkoholu
Orzeczenia od lekarza do celów sanitarno- epidemiologicznych
Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:
Obsługa Gości na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami Kulinarnego Motywu Pomoc Gościom w doborze drinków i wina
Dbałość o czystość restauracji i zaplecza
Ścisła współpraca z Szefem Kuchni i Kierownikiem Restauracji
Dbanie o dobre miano restauracji

Aktualizacja: 19.04.2023