Kelner/Kelnerka

Ogłoszenie premium

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Hotel Gdańsk Brovarnia Sp. z o.o., poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • obsługa gości bezpośrednich,  a‘la carte i grupowych rezerwacji w Restauracji Brovarnia zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • przygotowywanie i utrzymywanie porządku w obsługiwanej Sali,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi gości,
Od kandydatów oczekujemy:
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności,
  • uczciwości i odpowiedzialności,
  • zaangażowania w pracę  i powierzone zadania,
  • pozytywnego nastawienia do pracy i energii,
  • łatwości nawiązywania kontaktów,
  • mile widziane aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole w Restauracji ***** Hotelu Gdańsk,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • stawkę godzinową uzależnioną od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • motywacyjny system wynagradzania ( konkursy sprzedażowe ),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez producentów alkoholi,
  • szansę na możliwość współpracy długoterminowej,
  • dofinansowanie do pakietu opieki medycznej po tzw. okresie próbnym,
  • dofinansowanie Karty Sportowej po tzw. okresie próbnym,

Aktualizacja: 25.03.2024