Kierowca C, C+E praca na miejscu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Kierowca  kat  C ,C+E z doświadczeniem
Praca na miejscu pn-pt .
Magazyn załadunkowy znajduje się w Gdańsk- Kowale/Pruszcz Gdański

GŁÓWNE ZADANIA:
  • realizacja dostaw towarów do klientów wg ustalonych harmonogramów
  • załadunek i wyładunek przewożonego towaru
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
WYMAGANIA:
  • czynne prawo jazdy kat. C, C+E
  • Kwalifikacja zawodowa, kod 95
  • ADR podstawowy (lub możliwość wyrobienia uprawnień)
  •  karta kierowcy
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość topografii Trójmiasta i okolic mile widziana
  •  doświadczenie na dystrybucji,dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość,chęć do pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bez nałogów
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie -  umowa o pracę
  • możliwość skorzystania z dowolne  formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • wolne weekendy i święta
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze
CV PROSZĘ PRZESŁAĆ NA ADRES [ukryte]
więcej informacji pod numerem telefonu [ukryte]

Aktualizacja: 16.07.2023