Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca C+E

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Wymagania:
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • możliwość przyuczenia w podwójnej obsadzie,
  • prawo jazdy C + E, cyfrowa karta kierowcy,
  • ADR - podstawowe
  • podstawy jakiegokolwiek języka obcego,
  • dyspozycyjność i chęć do pracy.

Obowiązki:
  • obsługa linii drobnicowych między Polską, Szwajcarią, Portugalią, Niemcami, Hiszpanią i Włochami.
Oferujemy:
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet opieki zdrowotnej w POLMED,
  • wynagrodzenie 85-90 Euro dzienne +  dodatek urlopowy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na [ukryte] lub kontakt telefoniczny 58 555 17 52

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 03.08.2023