Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca Taxi

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy,
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Korporacja BLUE TAXI GDYNIA nawiąże współpracę z kierowcami taxi z własnym samochodem i licencją taxi. BRAK OPŁAT WEJŚCIOWYCH !

  Wymagania
- własny zadbany samochód osobowy lub van/bus wyposażony w taksometr/kasa/kogut.
- licencja Taxi lub chęć jej wyrobienia.
- możliwość wynajmu samochodu wyposażonego w taksometr/kasę fiskalną od zaprzyjaźnionych partnerów

Obowiązki
- wykonywanie zleceń przekazywanych przez centralę za pomocą programu

Oferujemy
- elastyczne godziny pracy - sam decydujesz ile i kiedy chcesz pracować
- wysokie zarobki w zależności od przepracowanych godzin
- oznakowanie auta w logo firmy (magnesy) , materiały reklamowe , program do przyjmowania zleceń
- bez opłat wpisowych !
- stała niska składka miesięczna plus 1 zł od wykonanego zlecenia lub 15 procent prowizji od kursu - forma do wyboru
- pomoc przy formalnościach  osobom chcącym zacząć pracę jako taksówkarz
- duża ilość zleceń
- możliwość wynajmu samochodu wyposażonego w taksometr/kasę fiskalną od zaprzyjaźnionych partnerów

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego [ukryte] bądź pod numerem telefonu na naszą centralę [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Aktualizacja: 28.11.2023