Kierowca kat. C z możliwością przyuczenia

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4800 - 5700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp. J. zatrudni osoby na stanowisko Kierowcy kat. C przy wywozie nieczystości stałych.

UWAGA!!! ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE PRACY NA BAZIE W GDAŃSKU, NA UL. RZECZYPOSPOLITEJ 26.

OBOWIĄZKI
  • prowadzenie pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka
  • załadunek i wyładunek odpadów
  • dbałość o dobry stan techniczny i czystość powierzonego auta
  • nadzór nad pracą ładowaczy przydzielonych do ekipy
WYMAGANIA
  • prawo jazdy kat. C
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualna karta kierowcy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
  • mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi przeładunkowych
OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • płatne nadgodziny
  • płatne urlopy
  • bezpłatne ubranie robocze
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Kierownikiem ds. Transportu pod nr tel. [ukryte] lub przesłanie aplikacji na adres e-mail: [ukryte] .

UWAGA !!!
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji zgody na ich przetwarzanie (art. 6 ust.1 lit. a RODO) o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Przedsiębiorstwo Usługowe  Clean-Bud Sp.J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska z siedzibą w Gdyni (81-506) przy ul. Halickiej 10 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".

Administratorem Państwadanych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp.J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska z siedzibą w Gdyni (81-506) przy ul. Halickiej 10 jako pracodawca. Tel. 58 621 47 21, e-mail: gdynia@clean-bud.pl.W zakresie ochrony danych osobowych mogą Państwo się kontaktować na adres e-mail odo@clean-bud.pl.

Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy tj. imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudniania będą przetwarzane w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji (art. 6 ust.1 lit. b RODO).
Inne daneniż wskazane w punkcie powyżej, przekazane w CVbędą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody ( art.6 lit. a RODO).
Odbiorcami Państwa danych będą upoważnieni pracownicy Administratora.
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacji. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Zgodnie z RODO, przysługujePani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo żądania ich sprostowania (poprawiania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu i nie będą poddawane profilowaniu.

W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia rekrutacji.W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 6 miesięcy.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy
o zamieszczenie w swojej aplikacji zgody na ich przetwarzanie (art. 6 ust.1 lit. a RODO) o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przezPrzedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp.J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska z siedzibą w Gdyni (81-506) przy ul. Halickiej 10 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Aktualizacja: 24.11.2023