Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kategoria C

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef! Dołącz do naszego Zespołu !
Zadania:
  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
  • załadunek i rozładunek towaru u klienta
  • odbiór gotówki od klientów
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne,
  • karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji,
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (podstawa + premia),
  • Nowoczesny tabor samochodowy
  • Codzienne powroty do domu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę,
  • Opiekę Medyczną oraz Ubezpieczenie na Życie

Aktualizacja: 03.02.2023