Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. to firma rodzinna działająca na rynku od 2006 roku, zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych klasy premium. Nasze produkty cechują się fantastycznym smakiem, wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości naturalnych składników bez dodatku konserwantów. W związku z prężnym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierowca.

Wymagania:
-prawo jazdy kat. B,
-uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie,
-dyspozycyjność,
-motywacja do pracy,
-umiejętność organizacji pracy własnej,
-doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
-załadunek wyrobów piekarniczo-cukierniczych (na samochód),
-dowóz oraz rozładunek wyrobów piekarniczo-cukierniczych do punktów sprzedaży lub odbiorców znajdujących się na terenie trójmiasta.

Oferujemy:
-pracę w godzinach nocnych/rannych (od godz 1,00 do ok. godz 9,00),
-stabilne warunki zatrudnienia,
-satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
-możliwość skorzystania z prywatnego ubezpieczenia medycznego,
-rabat pracowniczy w naszych cukierniach/piekarniach,
-obiady pracownicze dofinansowane przez pracodawcę.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji z dopiskiem Kierowca

Aktualizacja: 15.06.2023