Supervisor kuchni w Hard Rock Cafe (kierownik zmiany)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5050 - 5550
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Turystyka
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Restauracja Hard Rock Cafe w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko:
Supervisor zmiany Kuchni

O nas
Restauracje Hard Rock Cafe już od ponad 50 lat ucieleśniają ducha muzyki rockowej na świecie. Sieć należąca do Seminole Hard Rock Entertainment Inc. jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, skupiającą wokół siebie łącznie ponad 230 lokalizacji, w tym restauracje, sklepy, hotele oraz kasyna działające w ponad 60 krajach.
Hard Rock Cafe w Gdańsku położony jest w samym sercu turystycznej części miasta, kilka kroków od Fontanny Neptuna. Jesteśmy idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Cała nasza ekipa, od managerów, przez kucharzy, kelnerów, barmanów aż po sprzedawców w naszym Rock Shopie tworzy atmosferę, która na długo zostaje w pamięci.

Co oferujemy?
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię kwartalną
  • pracę zmianową, 8-9h dziennie, 5 dni w tygodniu,
  • przyjazną atmosferę,
  • szeroki pakiet szkoleń, wraz z pełnym szkoleniem przygotowawczym,
  • możliwości rozwoju i pracę w międzynarodowym środowisku,
  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do pakietu Multisport.

Czego oczekujemy?
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • chęci nauki i rozwoju oraz pozytywnego nastawienia,
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków:
  • nadzór nad przygotowywaniem potraw oraz samodzielne przyrządzanie dań zgodnie ze standardami HACCP i Hard Rock Cafe,
  • składanie zamówień i nadzór nad gospodarką magazynową,
  • delegowanie zadań członkom zespołu,
  • nadzór nad procesem technologicznymi oraz dbanie o porządek,
  •  współpraca z pracownikami kuchni oraz pozostałych departamentów.

Brzmi jak oferta dla Ciebie? Aplikuj przez link

Aktualizacja: 16.06.2023