Ogłoszenie nieaktualne

Logistyk/Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

TECHGLOBAL S.C.
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się importem, dystrybucją nowoczesnych systemów i urządzeń z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń poszukuje pracownika na stanowisko :

Główne zadania:
  • koordynowanie pracą magazynu i podległym zespołem
  • prace związane z przyjmowaniem i wydawaniem towarów,
  • przygotowanie towaru do sprzedaży,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji,
  • obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • zamawianie towarów,
  • proponowanie usprawnień w podległym obszarze,
  • dbałość o porządek w magazynie,
  •  ścisła współpraca z innymi osobami w firmie w celu utrzymania najwyższej jakości obsługi klientów
Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości zasad prowadzenia gospodarki magazynowej
  • Umiejętności wystawiania dokumentów magazynowych
  • Sumienności, rzetelności w wykonywaniu obowiązków, zaangażowania w zadania,
  • Otwartości i nastawienia na współpracę w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Samodzielności, dokładności i skrupulatności w prowadzeniu dokumentacji magazynowej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z nastawieniem na długoterminową współpracę,
  • odpowiednie wdrożenie
  • pracę w miłej atmosferze,
  • wsparcie zgranego Zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia branżowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: p...@techg... wyświetl e-mail   wraz z podaniem numeru referencyjnego: L/M-GD2024-01
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Techglobal S.C. z siedzibą w Gdańsku Al. Grunwaldzka 223 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aktualizacja: 01.01.2024