Kierownik Recepcji / Front Office Supervisor

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista

Do nowo otwartego 4 gwiazdkowego hotelu w Gdyni poszukujemy Kierownika Recepcji.

Twój zakres obowiązków
  • Kierowanie praca działu recepcji w 4 gwiazdkowym hotelu, nadzorowanie pracy zespołu w zakresie wprowadzania ofert sprzedażowych, kontaktu z gościem
  • Zapewnienie prawidłowości przeprowadzanych operacji, transakcji i raportów
  • Rozliczanie dobowe, miesięczne sprzedaży hotelu
  • Motywowanie, szkolenie i rekrutacja nowych pracowników zgodnie ze standardami i procedurami hotelu
  • Dbanie o jak najwyższy standard obsługi gości
  • Aktywna współpraca z innymi działami hotelu, kontrola obiegu dokumentów
  • Ustalanie grafików pracy
  • Aktywna sprzedaż usług hotelowych
  • Bezpośrednia współpraca, oraz raportowanie do Dyrektora Hotelu
Nasze wymagania
  • Szukamy osób chętnych do pracy, umiejących podejmować samodzielne decyzje
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość systemu ReHot, Profitroom, Channel Manager, Extranetów, Obsługi Kasy fiskalnej, Obsługi terminala Płatniczego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w nowym, młodym zespole
W odpowiedzi na ogłoszenie, proszę podać w tytule maila stanowisko, na które wpływa aplikacja.

Aktualizacja: 19.04.2023