Kierownik Zmiany Służby Pięter/ Housekeeping Supervisor

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna

Poszukujemy Kierownika Zmiany Służby Pięter

Obowiązki:
  • nadzorowanie zespołu świadczącego usługi porządkowe
  • kontrola pokoi
Kwalifikacje:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pozytywne nastawienie, doskonałe zdolności organizacyjne i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsług gościa
  • dokładność i umiejętność szybkiego uczenia się
Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • obiady pracownicze
  • celebrowanie urodzin

Wyślij swoją aplikację na adres r...@radis... Wyświetl e-mail lub skorzystaj z pomocy linka https://pl.harri.com/radisson-hotel-and-suites-gdansk---rooms/job/1348907-radisson-hotel-&-suites,-gdansk---rooms
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 11.04.2024