Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik budowy/robót

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • wsparcie budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych
  • plan i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców
  • nadzór ,weryfikacja pracy m.in w zakresie zgodności z projektem
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • sporządzanie raportów,zestawień
  • uczestnictwo w spotkaniach w temacie narad koordynacyjnych
  • organizowanie i nadzorowanie robót podwykonawców z uwzględnieniem wymagań BHP
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym min.3 letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie inwestycji kubaturowych
  • umiejętności analityczne,organizacyjne i pracy w zespole umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • znajomość branży budowlanej (generalne wykonawstwo) oraz doświadczenie w tym zakresie
  • dyspozycyjność , sumienność , uczciwość
  •  znajomość  AutoCad oraz MS Office
  • prawo jazdy kat.B
To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia etat / b2b w firmie,która posiada ugruntowaną pozycję na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
Informacje o firmie
 Firma budowlana FLIZE-GRES podobnie jak i dzisiaj, zapotrzebowanie na profesjonalne i solidnie wykonywane usługi budowlane było spore, dlatego szybko zdobyliśmy mocną pozycję na trójmiejskim rynku budowlanym. Przez ten okres działalności realizowaliśmy zamówienia nie tylko prywatne, ale także prowadziliśmy prace dla dużych inwestorów firmowych. Dzięki temu nieustannie podnosimy własne umiejętności, doskonalimy obsługę klienta oraz zyskujemy bezcenne doświadczenie w coraz nowocześniejszym sektorze budowlanym.
Stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie naszych klientów. Aby mogli Państwo się cieszyć najwyższą jakością usług. Firma FLIZE-GRES współpracuje ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami i podwykonawcami. Daje to naszym klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa.
Naszą ambicją jest wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń na najwyższym poziomie w sposób przyjazny wszystkim uczestnikom procesu budowlanego.

Aktualizacja: 12.06.2023