Kierownik działu cięcia plazmą

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Kierownik

Obowiązki:
  • zakres obowiązków obejmuje wprowadzanie elementów do bazy Aster, weryfikacja poprawności dostarczonych plików traserskich w trakcie ich importowania do Astera i usuwanie ewentualnych drobnych i małoistotnych błędów, (poważniejsze błędy poprawia osoba przygotowująca plik wsadowy), optymalizacja czasu rozkroju i wykorzystania materiału, bieżąca aktualizacja informacji o wypalonych elementach, jak również rejestracja dostępnych blach i odpadów, zapewnienie identyfikacji elementów wg kart zmian i prac dodatkowych.
  • zarządzanie płynnością procesów produkcyjnych przy zachowaniu zgodności ze specyfikacją produktową, wymaganiami jakościowymi i wewnętrznymi procedurami firmy,
  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem zadań od strony jakości, wydajności, zgodnie ze specyfikacją Klienta,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników z uwzględnieniem działań podnoszących kwalifikacje zawodowe zespołu,
  • nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych według standardów technologicznych,
  • prowadzenie analizy wykonywanych prac i sporządzanie odpowiednich raportów prac dodatkowych, zmniejszenia pracochłonności na poszczególnych etapach realizacji projektu wynikłych z różnych problemów technologicznych jak i konstrukcyjnych,
  • bieżący nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń.
  • Zapewnienie pracy swojej i podległego zespołu zgodnie z BHPiOŚ oraz PPOŻ.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn plazmowych,
  • posługiwanie się sprzętem pomiarowym,
  • obsługa programu Aster,
  • znajomość programu AutoCad;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • dobra znajomość j.angielskiego.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych czynności
  • pracę w międzynarodowym środowisku wraz z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • prywatna opieka medyczna
Informacje o firmie
Aluship Technology Sp. z o.o. firma wiodąca na rynku europejskim w dziedzinie budowy aluminiowych konstrukcji okrętowych oraz specjalnych stalowych konstrukcji okrętowych.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim lub polskim na adres:  [ukryte]  lub pocztą, na adres Aluship Technology Sp. z o.o. , ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk

Aluship Technology Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 20.04.2023