Kierownik robót - branża sanitarna, branża budowlana

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma HADM Plus Hanna Gramatowska zatrudni pracownika na stanowisko Kierownik robót - branża sanitarna, branża budowlana.

O nas:
Specjalizujemy się w remontach, przebudowach i modernizacjach obiektów kubaturowych. W naszej działalności skupiamy się na inwestycjach publicznych, zwłaszcza na robotach budowlanych przy obiektach biurowych i oświaty. Prace realizujemy kompleksowo jako Generalny Wykonawca. Działamy głównie na terenie Trójmiasta.

Twój zakres obowiązków:
- koordynacja prac brygad monterskich,
- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
- współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami robót,
- kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową,
- raportowanie przebiegu procesu budowlanego,

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe, kier. Inżyniera Środowiska lub Budownictwo,
- dobra organizacja pracy,
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
- umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
- dojazd z miejscowości Starogard Gdański lub Elbląg.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] .

Aktualizacja: 24.04.2023