Kierownik serwisu gastronomicznego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Nr ref: 00/2023/GAS

Twoje codzienne obowiązki w pracy:
  • nadzór nad rozliczeniami dziennych utargów
  • zarządzanie zasobami gastronomicznym oraz ich bieżąca kontrola
  • rozwijanie oferty świadczonych usług
  • zarządzanie zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakość obsługi Gości
  • prowadzenie szkoleń z zakresu standardów obsługi kelnerskiej
Czego oczekujemy:
  • podejścia biznesowego, zorientowanego na wysoki standard współpracy zarówno z zespołem jak Gośćmi Hotelu
  • determinacji i ambicji inspirującej zespół do ciągłego doskonalenia się
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • wysoko rozwiniętej kompetencji komunikacji interpersonalnej
  • dobrej znajomość obsługi programów MS Office i POS
Co oferujemy:
  • wsparcie profesjonalnego zespołu menedżerskiego
  • stałe zatrudnienie w firmie z dużym doświadczeniem na rynku hotelarsko – gastronomicznym w standardach hotelu czterogwiazdkowego
  • wypłaty wynagrodzenia w cyklu miesięcznym lub cotygodniowym
  • zniżki na usługi oferowane przez hotel
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • karta Multisport
Prosimy o przesłanie swojego CV z zaznaczonym w tytule nr referencyjnym oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:  [ukryte]
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
Hotel Nadmorski**** w Gdyni, to lider rynku na rynku usług hotelarsko-gastronomicznych od 20 lat. Do naszego zespołu gastronomicznego poszukujemy doświadczonej osoby gotowej profesjonalnie reprezentować Hotel
w codziennej pracy i wyzwaniach. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski także na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 11.05.2023