Konserwator infrastruktury / Pracownik techniczno-gospodarczy

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Pomoc domowa,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście,  HOSTEL Plowce House

Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • Umiejętność obsługi urządzeń gospodarczych, wiedza dotycząca prac na instalacji elektrycznej (mile widziane: uprawnienia elektryczne SEP „E” do 1kV), wodno-kanalizacyjnej, ogrzewania i klimatyzacji,
  • Chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie za realizację powierzonych zadań (terminowość),
  • Samodzielność - umiejętność organizacji pracy własnej, samodyscyplina,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu swojej pracy, uczciwość, punktualność, dyspozycyjność,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat."B" będzie dodatkowym atutem, znajomość języka obcego – również,
Warunki konieczne:
  1. znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  2. potwierdzone meldunkiem miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  3. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska / Obowiązki:                 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
  • Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku (sprzątanie obejścia, chodniki, schody wejściowe, klatka schodowa, korytarze, piwnice, strych, magazyny i inne pomieszczenia gospodarcze), w lecie - koszenie trawników, dbanie o rabaty kwiatowe, grabienie suchych liści, podcinanie krzewów i drzewek, a zimą - odśnieżanie ciągów pieszych przed budynkiem, usuwanie oblodzenia i posypywanie ich piaskiem lub solą,
  • Dbałość o stan techniczny i wizerunek infrastruktury hotelowej, w tym wykonywanie drobnych prac remontowych, konserwacja i utrzymanie dobrego stanu technicznego różnych urządzeń i sprzętu, w tym montaż lub naprawa zamków, wymiana przepalonych żarówek, naprawa urządzeń sanitarnych, montaż stolarki meblowej, wykonywanie drobnych prac malarskich, murarskich, itp.
  • kontrolowanie stanu instalacji elektro-energetycznej i urządzeń elektrycznych w obiekcie oraz natychmiastowa reakcja w przypadku usterek, awarii, itp.
  • bezpośrednia praca przy procesie segregacji odpadów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • przestrzeganie zgodności podejmowanych działań technicznych względem obowiązujących przepisów i norm branżowych, wymogów sanitarnych i bhp,
  • zdalna obsługa telefonu w godzinach pracy infolinii,
  • nadzór i rozliczanie pracy firm zewnętrznych na podstawie dokumentów stosowanych w organizacji,
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez kierownika wynikających z bieżących potrzeb,
Oferujemy:
· Atrakcyjną opcję dorobienia sobie – możliwa praca tylko w weekendy!
· Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer przenośny oraz komplet warsztatowy,
· Możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
· Uznaniowe premie motywacyjne i okolicznościowe,
· Możliwość zawarcia umowy o pracę w ramach awansu pionowego,
· Możliwość zakwaterowania w miejscu pracy na preferencyjnych warunkach.

Aktualizacja: 21.03.2024

Folks Village Hostels

58 380-44-00
biuro@folksvillage.pl
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Aniołki
Płowce 62
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer