Ogłoszenie nieaktualne

Konserwator

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Zadania:
  • wykonywanie drobnych prac remontowych, konserwacyjnych, elektrycznych, hydraulicznych
  • usuwanie bieżących usterek
  • współpraca z zarządcą budynku oraz firmami serwisowymi
  • obsługa techniczna urządzeń i systemów zainstalowanych na terenie budynków (po wcześniejszym przeszkoleniu)
Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne/zawodowe
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • wszelkie uprawnienia mile widziane
  • umiejętność organizacji swojego czasu pracy
Co oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i płacone w terminie
  • narzędzia pracy
  • pracę w dobrej atmosferze i z zespołem, który wspiera i dzieli się wiedzą
Informacje o firmie
Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze projekty to m.in. osiedle Chylońska 110, Obotrycka i Vialo. Zajmujemy się także zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi - parkami biurowymi, centrami handlowymi, magazynami, hotelami, itp.

Aktualizacja: 13.03.2023