Konstruktor ds. Pneumatyki - Hydrauliki

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika,
Motoryzacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Nowa Tepro Sp. z o.o., z biurem i produkcją w Gdańsku, specjalizuje się w inżynierii, produkcji, montażu, uruchomieniu i konserwacji systemów automatyki do montażu i testowania akumulatorów (EV) i komponentów samochodowych. Firma dostarczyła i uruchomiła stacje na całym świecie, które zostały zintegrowane z liniami montażowymi najbardziej znanych światowych producentów samochodów i akumulatorów (EV). W 2022 roku Lyric Automation Germany GmbH stał się większościowym udziałowcem Nowa Tepro, dzięki czemu będzie ona kamieniem milowym starań Lyric o rozwój europejskich możliwości inżynieryjnych i produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • tworzenie planów pneumatyczno-hydraulicznych
  • sporządzanie list materiałowych w oparciu o przygotowaną dokumentację
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • kontakt i współpraca z klientami
Wymagania:
  • ukończone studia na Wydziale Mechanicznym – min. inżynier
  • mile widziana znajomość programu ePlan Fluid, AutoCad
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji pneumatyczno-hydraulicznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i zdobywanie umiejętności
  • pozytywne nastawienie i entuzjazm
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy i możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy
    z rozpoznawalnymi na rynku międzynarodowymi klientami, podczas realizacji nowatorskich projektów dla branży „automotive”
  • wsparcie przy wdrożeniu w pracę oraz intensywne szkolenia merytoryczne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet benefitów socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • program rekomendacji pracowników
  • zajęcia językowe
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • przyjazną atmosferę pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: [ukryte]
z dopiskiem KONSTRUKTOR DS. PNEUMATYKI-HYDRAULIKI

Zajrzyj na naszą stronę internetową www.nowa-tepro.pl
Odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/nowatepro/

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowa Tepro. Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Nowa Tepro Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Sienkiewicza 12/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowa Tepro. Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Nowa Tepro Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Sienkiewicza 12/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 16.03.2023