Konsultant Infolinii Medycznej

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące,
Opieka medyczna,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Rekrutacja online
Tak

Twoje zadania:
  • Odbieranie połączeń od pacjentów, którzy mają wykupione ubezpieczenie medyczne i chcą z niego skorzystać
  • Umawianie wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych
  • Informowanie klienta o zakresie wykupionego pakietu medycznego
  • Współpraca z placówkami medycznymi w celu uzgodnienia terminów wizyt

Czekamy na Ciebie jeśli:
  • Jesteś osobą komunikatywną, lubisz ludzi
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta
  • Jesteś ambitny, chcesz rozwijać nowe kompetencje
  • Potrafisz odnaleźć się w pracy zespołowej
  • Odpowiedzialnie i sumiennie podchodzisz do realizacji zadań
Mile widziane doświadczenie w pracy w: CC, recepcji medycznej

Korzyści dla Ciebie:
  • Praca w PZU Zdrowie - prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość połączenia pracy w PZU Zdrowie z życiem osobistym - dla nas Work-Life-Balance jest ważny, dlatego elastycznie zarządzasz swoim grafikiem pracy dostosowanym do Twoich potrzeb
  • Możliwość pracy na umowę zlecenia 7 dni w tygodniu
  • Realne możliwości rozwoju i awansu, wewnętrzne szkolenia z zakresu umiejętności miękkich
  • Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne do pracy narzędzia
  • Wsparcie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników
  • Praca w zgranym i energicznym zespole
  • Prywatna opieka medyczna - możliwość skorzystania z pakietu medycznego w PZU Zdrowie, który zapewnia szybki dostęp do lekarzy różnych specjalizacji
  • Owocowe środy
  • Kawa i herbata bez ograniczeń
  • Brak dress code'u

Aktualizacja: 02.01.2024