Konsultant Klienta z jęz. szwedzkim (dział finansowy) - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki na stanowisku:
- Wsparcie telefoniczne i e-maile w zakresie obsługi klienta biznesowego,
- Współpraca z innymi działami firmy,
- Przygotowywanie zestawień faktur dla Klientów,
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
- Obsługa rynków zagranicznych,
- Prowadzenie dokumentacji księgowej,
- Wprowadzanie danych do systemu SAP.
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego,
- znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie,
- Doświadczenie w obszarze obsługi klienta (min. 1 rok),
- Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin,
- Dobra znajomość pakietu MS Office,
- Otwartość, komunikatywność,
- Chęć rozwoju, nauki nowych umiejętności w obrębie finansowym korporacyjnym.
Nasz klient oferuje:
- Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- liczne benefity pozapłacowe takie jak Karta Multisportopieka medyczna,
- konkurencyjne wynagrodzenie.

Aktualizacja: 01.03.2023