Konsultant ds. finansowo-księgowych z językiem niemieckim (praca zdalna)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Codzienne zadania:

• Procesowanie i księgowanie transakcji
• Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym
• Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności
• Monitoring terminowego regulowania należności
• Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
Oczekiwania wobec kandydatów:

• Doświadczenie w obszarze księgowości (AR)
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• Doskonała organizacja pracy własnej
• Znajomość programu SAP
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
Nasz Klient oferuje:

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Umowę o pracę
• Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
• Pakiet benefitów pozapłacowych
• Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce

Aktualizacja: 28.01.2023