Ogłoszenie nieaktualne

Konsultant infolinii

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
Jeżeli do nas dołączysz, będziesz wsparciem dla zespołu rozliczającego podatki zagraniczne i polsko-zagraniczne. Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za kontakt telefoniczny i e-mail z klientami naszej firmy. Kontakt będzie dotyczył bieżącego statusu sprawy klienta bądź przedstawienia oferty w zakresie naszych usług. Do twoich obowiązków będzie należała również obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w zakresie obsługiwanych zleceń oraz uzupełnianie CRM.

Nasze wymagania
Poszukujemy osób lubiących i umiejących pracować zespołowo. Ważne, abyś lubił/lubiła kontakt z ludźmi. Przydatna na oferowanym stanowisku jest umiejętność analitycznego myślenia. Wysoko cenimy poczucie humoru i kulturę osobistą.

To oferujemy
Możemy Ci zaproponować pracę konsultanta infolinii. Po trzech miesiącach i nabyciu niezbędnego doświadczenia możesz zostać z nami na dłużej już jako samodzielny młodszy specjalista w zakresie rozliczeń podatkowych. Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie merytoryczne, abyś mógł/mogła jak najlepiej wykonać swoje zadania.

O nas
DORFIN Group Spółka z o.o. istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się rozliczeniami podatków zagranicznych i polsko-zagranicznych. Wykonujemy usługi dla klientów mieszkających w Polsce, jak i za granicą. Stawiamy na wysoki poziom komunikacji między sobą i z klientami.

Jeżeli uważasz, że możesz sprawdzić się w naszej firmie, aplikuj na to stanowisko. Nie musisz wysyłać CV. Możesz wysłać motywacyjny. Napisz w nim, dlaczego chcesz z nami pracować.
Do zobaczenia!

Aktualizacja: 12.03.2023