Ogłoszenie nieaktualne

Koordynator Projektu

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wykonawcy budowlani,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

Zadania:
  • Inwentaryzacje
  • Współpraca z biurem projektowym i graficznym
  • Kompleksowe prowadzenie procesu realizacji od projektu do montażu
  • Współpraca z Działem Produkcji podczas procesu produkcji
  • Koordynacja realizacji pod względem ustalonego harmonogramu
  • Współpraca z ekipą montażową
  • Reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z inwestorem
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie koordynowania projektów
  • Obsługa komputera w zakresie organizacyjno-administracyjnym (Word, Excel etc.)
  • Prawo jazdy B
  • Dyspozycyjność (nie normowany czas pracy)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
Mile widziane:
  • Znajomość branży
  • Znajomość obsługi Autocad w zakresie rysunków 2D
Oferujemy:
  • Przyjemną i partnerską atmosferę pracy
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Samochód do pełnej dyspozycji

Aktualizacja: 10.07.2023