Ogłoszenie nieaktualne

Koordynator produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Dostarczamy wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne oraz chemię gospodarczą dla klientów Europy północnej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Koordynatora ds. Produkcji.

Twój zakres obowiązków
  • planowanie, zarządzanie i koordynacja produkcji,
  • ścisła współpraca z kierownikami zmian, kontrolą jakości, chemikiem i administracją w celu optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • reagowanie na niezgodności w procesie produkcji,
  • monitorowanie zapotrzebowania na surowce/półprodukty,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • czuwanie nad efektywnością kosztową dostosowaną do wolumenu produkcji,
  • dostosowywanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb produkcyjnych,
  • kontrola i zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,
  • praca w oparciu o obowiązujące normy i zasady,
  • nadzór nad konserwacją i naprawą maszyn przez odpowiednie osoby.
Nasze wymagania
  • min.2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności przywódcze,
  • umiejętność organizacji czasu i pracy,
  • zdolności interpersonalne i kierownicze,
  • zaangażowanie i pro-aktywność, postawa „can do attitude”,
  • doświadczenie w branży kosmetycznej/farmaceutycznej lub spożywczej,
  • mile widziana znajomość rynku kosmetyków i suplementów diety,
  • elastyczność pracy w systemie 2 zmianowym, (obecność i nadzór w razie potrzeby podczas 2 zmian dziennie)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
To oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • odpowiedzialne stanowisko
  • pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie
  • prawdziwy wpływ na dalszy rozwój firmy
  • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim

Aktualizacja: 13.03.2023