Koordynatorka. Praca w biurze. Nr ref. 05

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Nr ref: 05

Firma dystrybucyjna z Chwaszczyna poszukuje osób do pracy biurowej.
Wymagania:
    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Prowadzimy szkolenia przygotowujące do pracy dlatego jeśli nie masz doświadczenia nie będzie to dla nas stanowiło problemu. Ważna jest osobowość i zapał do pracy!!!
  •     komunikatywność
  •     umiejętność współpracy z zespołem
  •     dokładność, sumienność i rzetelność
  •     umiejętność pracy pod presją czasu
  •     obsługa komputera oraz urządzeń biurowych.
    Po okresie próbnym gotowość do założenia działalności gospodarczej (formalności i koszty z tym związane po stronie firmy)

Obowiązki:
  •     dbałość o dobry wizerunek firmy
  •     dobry kontakt z klientami oraz personelem, przyjmowanie zamówień.
  •     prowadzenie dokumentacji biurowej
  •     punktualność i lojalność
Oferujemy:
  •     stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 30 lat)
  •     pracę w pełnym wymiarze czasu.
  •     możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwój dotychczasowych umiejętności
  •     atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  •     deputat pracowniczy
  •     praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 (święta i weekendy wolne).
Uznanie dla wysokich kompetencji i kreatywności

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: [ukryte]
Wskazówki jakie informacje powinno zawierać CV przesyłane do naszego zakładu:
• imię i nazwisko,
• zdjęcie,
• kontakt, najlepiej telefoniczny
• datę urodzenia
• miejsce zamieszkania (adres do korespondencji)
• wykształcenie,
• kilka słów o sobie,
• przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 05.10.2023