Korepetytor języka polskiego

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

W związku z naszym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w charakterze nauczyciela/korepetytora języka polskiego do prowadzenia zajęć przygotowawczych do egzaminu ośmioklasisty oraz maturalnych z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych (do 4 osób);
  • podstawowa wiedza merytoryczna w zakresie obejmującym zagadnienia podstawy programowej języka polskiego w szkole podstawowej i liceum;
  • znajomość wymagań egzaminacyjnych i standardów oceniania egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego wyznaczonych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną;
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • umiejętności skutecznego przekazywania wiedzy,
  • punktualność, komunikatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista;
Obowiązki:
- prowadzenie zajęć zgodnie z wymaganiami szkoły

Oferujemy:
  • umowę zlecenie/dzieło lub umowę o współpracę,
  • nienormowany, elastyczny czas pracy,
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,
  • przyjazną atmosferę współpracy,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna).
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres [ukryte] wraz z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych
W temacie prosimy wpisać: korepetytor języka polskiego

Informujemy, że Administratorem danych jest Salon Angielskiego Maverick z siedzibą w Gdyni przy ul. Łowickiej 44. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 13.06.2023