Ogłoszenie nieaktualne

Kosmtyczka/Terapeutka SPA

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Obowiązki:
  • rozmowa z klientem i poznanie jego oczekiwań
  • udzielanie rad w kwestii pielęgnacji urody
  • zaplanowanie kuracji w gabinecie oraz w domu
  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manicure i pedicure, pielęgnowanie oprawy oczu, pielęgnowanie dekoltu, pielęgnowanie cery min.peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, mezoterapia mikroigłowa,
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi
  • utrzymywanie czystości w gabinecie
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientem
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie  / technik kosmetologii / specjalistyczne kursy
  • doświadczenie min. 1 rok
  • komunikatywność, pozytywne nastawianie do klienta,
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • rozwój, szkolenia
  • kartę multisport
SKŁADANIE APLIKACJI: • Prosimy o przesłanie CV
Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej dokumentacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BAKIM sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 Poz. 100).” Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Aktualizacja: 24.08.2023