Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa / Księgowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Renomowana kancelaria podatkowa w Gdańsku poszukuje ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków
  • kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego w oparciu o obowiązujące standardy i z uwzględnieniem przepisów podatkowych;
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;
  • sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat;
  • prowadzenie rejestrów i rozliczanie deklaracji VAT, VAT-UE;
  • sporządzanie raportów GUS;
  • naliczanie zaliczek CIT;
  • kontakt z klientami, udzielanie porad w zakresie bieżących zapytań księgowo-podatkowych;
  • ustalanie szczegółów księgowań bezpośrednio z przydzielonymi klientami.
To oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje z współpracownikami i zarządem;
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • wyjazdy i spotkania firmowe;
  • dofinansowanie do pakietu sportowego;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego;
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia;
  • możliwość pracy częściowo zdalnej po okresie wdrożenia;
  • elastyczny czas pracy.
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra znajomość programu księgowego OPTIMA;
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowej/księgowego bądź bezpośrednio powiązanym;
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości;
  • doświadczenie w sporządzaniu bilansu, rachunku zysków i strat;
  • doświadczenie w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego;
  • komunikatywność, zaradność, terminowość, samodzielność;
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego (VAT i CIT)
Mile widziane
  • wykształcenie wyższe w kierunku księgowość/rachunkowość lub rozpoczęta nauka w tym kierunku;
  • certyfikaty z zakresu księgowości/rachunkowości;
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Termin rozpoczęcia pracy - 01.11.2023 r.
Informacje o firmie
Kancelaria podatkowa TAX SAFE to ogólnopolska sieć świadcząca kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz doradztwa podatkowego.

Działamy w grupie firm funkcjonującej na rynku od ponad 20 lat, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom najwyższy standard obsługi i spełnić wszystkie ich oczekiwania.

Aktualizacja: 21.08.2023