Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownik na stanowisko działu Księgowego.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie księgowości,
  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie salda z kontrahentami,
  • przygotowanie sprawozdań finansowych klientów,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych,
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, GUS,
Wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie w księgowości,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność oraz łatwość współpracy w ramach zespołu,
  • odpowiedzialność, skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

Aktualizacja: 23.10.2023