Księgowy AP - język francuski - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zakres obowiązków: • Procesowanie i księgowanie transakcji, • Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym, • Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności, • Monitoring terminowego regulowania należności, • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
Oczekiwania wobec kandydatów: • Doświadczenie w obszarze księgowości - warunek konieczny, • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i dobra angielskiego, • Doskonała organizacja pracy własnej, • Znajomość programu SAP,  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
Nasz Klient oferuje: • Zdalny proces rekrutacyjny • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, • Umowę o pracę, • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, • Pakiet benefitów pozapłacowych,

Aktualizacja: 11.02.2023