Księgowy AP/AR - German -praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Twoje zadania:
  • Obsługa Klientów zagranicznych, odpowiadanie na zapytania związane z płatnościami
  • Księgowanie faktur sprzedaży/zakupu
  • Księgowanie płatności przychodzących/ oraz wyciągów bankowych
  • Dokonywanie płatności
  • Kontakt z pracownikami działu sprzedaży/dostawcami
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań
  • Dbałość o najwyższą jakość w procesach biznesowych

Twój profil:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 0,5 roku doświadczenia w finansach/księgowości (preferowana księgowość korporacyjna AR/AP/GL)
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji z Klientem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programu SAP

Nasz klient oferuje:
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

Aktualizacja: 31.01.2023