Księgowy (GL/RTR) - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zadania: Uzgadnianie kont księgi głównej
Aktywne uczestnictwo w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych
Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
Współpraca z innymi działami
Przygotowywanie raportów finansowych
Dbałość o najwyższą jakoś procesów
Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych
Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie na stanowisku księgowym (GL)
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki - ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie
Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
Znajomość systemu SAP - dodatkowy atut
Wiedza z obszaru środków trwałych - dodatkowy atut
Komunikatywność, motywacja, zaangażowanie
Nasz klient oferuje: Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Kompleksowy program wdrożeniowy
Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
Możliwości rozwoju
Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
Umowę o pracę

Aktualizacja: 23.02.2023