Księgowy z j. niemieckim - home office

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zakres obowiązków:
  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2)
• Doskonała organizacja pracy własnej
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
Nasz Klient oferuje:

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Umowę o pracę
• Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
• Pakiet benefitów pozapłacowych
• Pracę zdalną

Aktualizacja: 15.02.2023