Księgowy/a z niemieckim - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki na stanowisku:
  • Wprowadzanie, weryfikacja oraz księgowanie dokumentów
  • procesowanie transakcji, księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości
  • Kontakt z klientami zewnętrznymi/wewnętrznymi w języku obcym
  • Rozliczanie kosztów podróży służbowych,
  • tworzenie raportów i zestawień

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne)
  • Doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej (poziom stanowiska proponowany wg stopnia zaawansowania doświadczenia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • Praktyczna znajomość MS Excel oraz programów SAP

Nasi partnerzy biznesowi oferują:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju - ścieżki kariery
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)

Aktualizacja: 01.03.2023